درباره دکتر محمد ابوالقاسمی

در بارۀ مدیر سایت

موسس آموزشگاه: دکتر محمد ابوالقاسمی (پروفسور دانشگاه تکنیکال)
متولد خرمشهر. پدر تهرانی. مادر خوزستانی. بعد از جنگ ایران و عراق به تهران کوچ کردند و بعد از مدتی هم به دماوند رفتند. در سال 1997 به دانمارک آمده و به ادامه تحصیل پرداختند.


در ابتدای کار در سال 2001 ایشان در کلاس های حضوری و آنلاین به صورت رایگان تدریس میکردند. بعد از آن به خواسته دانش پژوهان تصمیم به تاسیس سایتی کردند برای تدریس و تعمیر کامپیوتر به شکل رایگان با نام komak.dk (دیگر این سایت در دسترس نیست. ذکر آن فقط برای یادآوری بود) ولی چون اسم سایت برای ایرانیان خارج از دانمارک محل زندگی ایشان قابل بیاد سپاری نبود. اسم سایت را در نهایت به www.Amozegar.com تغییر دادند که پسوند .کام برای مردم راحت تر بود بخاطر سپاریش. این مجموعه باقیمانده مقداری از زحمات ایشان در این رابطه است. امیدواریم که مفید واقع شود. 

ابتدا از رشته های کامپیوتری شروع کردند به درس دادن ولی باز هم به دلیل خواسته عزیزانی که زیر دست ایشان به شکل حضوری در رشته های موسیقی درس میخواندند، ایشان تدریس ویولن و پیانو رو هم اضافه کردند.

 در دانمارک یک کتاب دیکشنری قدیمی بود با کلی اشکالات و متاسفانه غیر قابل ویرایش. بنا به نیاز بسیار زیاد ایرانیان در دانمارک به دیکشنری معتبر و الکترونیکی با امکان جستجوی پیشرفته و از همه مهمتر کامل که شامل همه رشته های تخصصی از جمله پزشکی، مهندسی و ... باشد نیز ایشان را به آن واداشت که دیکشنری های دانمارکی به فارسی و گرامر دانمارکی را در سایت با امکان جستجوی پیشرفته باز هم به شکل رایگان در اختیار مردم بگذارد.
www.Zaban.dk

نبود یک بانک اطلاعاتی از مشاغل ایرانیان و همچنین رویدادها و ... باز هم ایشان را دست به کار کرد و سایتی بسیار مجهز که لینکش در زیر تقدیم میشود را تهیه و تدارک دیدند و دیکشنری ها را آنجا به بقیه اطلاعات اضافه نمودند.

www.Iranian.dk

آقای دکتر محمد ابوالقاسمی به مدت یک سال و نیم در سیمفونیک ارکستر دانمارک به عنوان ویولونیست مشغول به کار بودند.

یکی از کارهای ایشون:

چهار فصل ویوالدی - فصل تابستان - با ضربات تند - طوفان

Vivaldi Four Seasons - Summer - Presto - Storm


گاهی هم دست به نوشتن شعر میزنند که یکی از شعرهای ایشان به نام مادر بسیار در بین ایرانیان معروف میباشد. لینک این شعر به همراه دکلمه ایشان را در یوتیوب قابل دسترس عموم میباشد.

لینک شعر مادر در یوتیوب

یکی از اشعار دکتر ابوالقاسمی

برای ارتباط با ایشان میتوانید از ایمیل ایشان استفاده کنید. 

[email protected]

آقای دکتر ابوالقاسمی در کار ساخت سایت برای ایرانیان نیز دستی دارند و برای همزبانان طراحی رایگان سایت انجام میدهند که میتوانید چندین نمونه از کارهای ایشان را در این لینک مشاهده کنید.

Amozegar.com/design

راه های ارتباطی با دکتر محمد ابوالقاسمی:

Email:
[email protected]

Tel: (also on imo, whatssapp and telegram)
004531243024

Dr. Mohammad Abolghasemi
دکتر محمد ابوالقاسمی

Image

دانمارک

Image

اتریش

Image

بلژِیک